Wynajem trawers i belek rozporowych

Oferujemy wynajem trawers i belek rozporowych o udźwigu: 12 t, 25 t i 50 t. Dzięki członom o różnej długości możliwe jest osiągnięcie różnych rozpiętości oraz konfiguracji zawiesi belkowych. Zyskują one tym samym wiele zastosowań. Trawersy pozwalają na bezpieczne i szybkie przemieszczenie elementów o większym ciężarze i wymiarach. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim wtedy, gdy konieczne jest podnoszenie elementu wymagającego różnych punktów podwieszenia.

Trawersy są zatem niezbędnym elementem podczas różnorodnych prac montażowych, konstrukcyjnych czy dźwigowych. Zapewniają one tylko efektywną pracę, ale też bezpieczeństwo na placu budowy. Naszą ofertę wynajmu trawers kierujemy do przedsiębiorstw z wielu branż, które podejmują się różnego rodzaju projektów budowlanych i szukają zaufanego kontrahenta. Zapewniamy, że posiadane przez nas sprzęty są zachowane w doskonałym stanie technicznym, dzięki czemu przyczynią się do zachowania efektywności i bezpieczeństwa prac.

Kiedy warto skorzystać z wynajmu trawers?

Decyzja o wynajmie trawers od profesjonalnej firmy, takiej jak nasza, jest korzystna z wielu powodów. Przede wszystkim, jeśli prowadzą Państwo działalność budowlaną lub przemysłową jedynie okazjonalnie, nie ma sensu inwestować w zakup własnego sprzętu. Wynajem pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, które można przeznaczyć na inne cele, takie jak rozwój firmy czy zatrudnienie nowych pracowników.

Ponadto wynajem trawers jest również dobrym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują dodatkowego sprzętu tylko na czas realizacji konkretnego projektu. W ten sposób można uniknąć zbędnych kosztów związanych z utrzymaniem i przechowywaniem sprzętu, który nie jest używany przez większość czasu.Poza dostępem do różnego rodzaju sprzętu zapewniamy też ze swojej strony ich terminową dostawę na terenie wielu polskich miast.

Jakie trawersy znajdują się w ofercie naszego wynajmu?

Jak wspomnieliśmy wyżej, w naszej ofercie wynajmu trawers można znaleźć szeroki wybór modeli, które są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta m.in. pod względem ich wielkości oraz udźwigu. Trawersy belkowe to konstrukcje, które składają się z jednej lub kilku belek połączonych ze sobą za pomocą specjalnych elementów.

Tego typu trawersy są stosowane przede wszystkim podczas prac dźwigowych, gdzie ich zadaniem jest równomierne rozłożenie obciążenia na dźwig oraz umożliwienie stabilnego i bezpiecznego przenoszenia ładunków. Jeśli są Państwo zainteresowani lub chcieliby dowiedzieć się więcej – serdecznie zachęcamy do kontaktu i podejmowania z nami współpracy.