Efekty prac naszych ładowarek teleskopowych i dźwigów

W tym dziale znajdą Państwo fotograficzną relacje z naszych realizacji - pokazujemy nasze ładowarki teleskopowe i dźwigi w działaniu.

W naszej pracy spotkaliśmy się z szerokim zakresem realizowanych usług dźwigowych. W galerii znajdziecie Państwo zdjęcia zarówno z typowych prac konstrukcyjnych i przeładunkowych, jak również przykłady bardziej niekonwencjonalne - takie jak stawianie choinki przed ratuszem w Lublinie czy umieszczanie krzyża na świeżo wybudowanym kościele. Udostępniamy nasze dźwigi w Lublinie i województwie lubelskim, oferujemy sprzęt o udźwigu od 4 do 130 ton, z zasięgiem ramion sięgającym do 60 metrów.

Szczególnie ciekawym elementem naszej oferty jest ładowarka teleskopowa - lubelskie obfituje w nowe budowy, a niezwykła mobilność tego sprzętu, łączącego użyteczność dźwigu z wielką mobilnością i wielofunkcyjnością, zapewnianą przez wymienne końcówki, jest nieoceniona. Ładowarki teleskopowe sprawdzają się zwłaszcza w przypadku budów, które nie posiadają jeszcze utwardzonej nawierzchni, a ich niewielkie rozmiary i uniwersalność sprawiają, że stały się one nieodzowne w praktycznie każdym aspekcie budownictwa.

Realizacje z których fotorelacje znajdziecie Państwo na tej stronie to tylko wąski zakres naszych możliwości. 20 lat pracy dźwigami, oraz ładowarkami teleskopowymi w lubelskim dało naszym pracownikom niezwykłe spektrum doświadczeń. Nauczeni tymi doświadczeniami wiemy, jak ważnym aspektem pracy jest komunikacja z klientem i precyzja wykonania - tak by współpraca odbywała się sprawnie i bez zakłóceń.

Dzięki ciągłemu rozwojowi naszej firmy udało nam się zebrać imponujący park maszynowy. Nasze maszyny znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie - w zakresie od przenoszenia materiałów wykończeniowych na budowie domu, do montażu wieży telefonicznych, hal stalowych czy elektrowni wiatrowych. Wszystkie nasze urządzenia zostały dopuszczone do eksploatacji przez UDT, są regularnie konserwowane, oraz posiadają aktualne badania techniczne.

Będąc ekspertami w swojej dziedzinie, zapewniamy także usługi związane z odbiorami Urzędu Dozoru Technicznego, oraz doradztwem w zakresie pracy z dużymi obciążeniami. Oferujemy także usługi związane z konserwacją ładowarek i dźwigów w Lublinie i województwie lubelskim.

W trakcie naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo, zarówno naszych pracowników, jak i każdej osoby znajdującej się na terenie budowy.
Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi zebranymi w naszej galerii realizacjami i zobaczenia, jak nasze dźwigi radzą sobie w akcji..


Warning: Undefined variable $filelist in /home/server537033/ftp/ladowarki-lublin.pl/galeria.php on line 85