Park maszynowy

Park maszynowy, którym dysponujemy w naszej firmie, jest nie tylko doskonale zaopatrzony, ale też nieustannie rozbudowywany oraz utrzymany w świetnym stanie technicznym. Dbamy o to, aby wszystkie z posiadanych przez nas maszyn przechodziły regularne serwisy oraz niezbędne naprawy, co gwarantuje ich sprawność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że wynajmowane przez nich sprzęty z naszego parku maszynowego są nie tylko nowoczesne i funkcjonalne, ale również spełniają wszelkie normy i przepisy.

W związku z tym zagwarantują one zarówno sprawną realizację określonych prac, jak i pełne bezpieczeństwo na placu budowy. W zakres naszego wynajmu dźwigów w Białymstoku, Lublinie, Warszawie, Rzeszowie, Kielcach, Radomiu i wielu innych miastach wliczają się też doświadczeni operatorzy. Nie tylko dostarczą oni wybrane maszyny z naszego parku w ustalone miejsce, ale również zapewnią ich fachową obsługę.

Jakie maszyny znajdują się w naszym parku maszynowym?

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów, w naszym parku maszynowym znajdują się różnorodne sprzęty, które pozwalają na realizację najbardziej skomplikowanych zadań. Wśród nich można wymienić tradycyjne dźwigi i żurawie o różnym udźwigu oraz zasięgu, które sprawdzają się zarówno przy mniejszych, jak i większych inwestycjach. Dla tych, którzy potrzebują sprzętu o większej mobilności, oferujemy dźwigi samojezdne.

Kolejnym rodzajem maszyn dostępnych w naszym parku maszynowym są ładowarki teleskopowe, które cechują się wszechstronnością. Dzięki specjalnym osprzętom, takim jak widły czy łyżki, mogą one służyć do przenoszenia różnego rodzaju materiałów, a także do pracy na dużych wysokościach (nawet 60 m). W przypadku zadań w trudnodostępnych miejscach lub na nierównym terenie oferujemy również maszyny do pracy w cięższych warunkach. Zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy indywidualne dopasowanie oferty do określonych potrzeb.